Vítejte na stránce pro stahování elektronických návodů k použití

Pokyny: Zadejte kód REF přesně podle etikety, poté klikněte na SEARCH (VYHLEDAT).

  • Soubory PDF lze přečíst pomocí softwaru Adobe Acrobat, který si stáhnete na webových stránkách Adobe. Klikněte zde pro jeho stažení.
  • Když se rozhodnete dokument stáhnout a uchovat pro pozdější použití, ujistěte se při každém použití dokumentu, zda odpovídá poslední aktualizované on-line verzi příslušného návodu.

Na obrázku níže jsou příklady etiket produktů s tímto prvkem vyhledávání.

Example

Poznámka: Je možné, že na webových stránkách nebudou dostupné eIFU pro všechny produkty. Pokud není eIFU pro určitý produkt k dispozici, zobrazí se informace „no product or document was found“ (nebyl nalezen žádný produkt ani dokument).

Produkty nemusí být dostupné na všech trzích. Dostupnost produktů závisí na regulačních podmínkách jednotlivých trhů. V případě dotazů ohledně dostupnosti našich produktů ve vašem regionu se obraťte na zástupce SBM.

Je možné na základě žádosti získat do 7 dní exemplář návodu k použití v papírové podobě, a to bez dodatečných poplatků. Žádost můžete zaslat e-mailem, poštou nebo můžete zažádat telefonicky : S.B.M. SAS - eIFU department - ZI du Monge - 65100 LOURDES - FRANCE / Phone +33 (0) 5 62 42 32 12 / Email e-ifu@sbm-fr.com

SBM France | Solutions for Biosurgery since 1991
Solutions for BioSurgery since 1991