Ласкаво просимо на нашу сторінку завантаження інструкцій в електронному вигляді

Інструкції: Введіть код REF так само, як він відображений на етикетці, а потім натисніть SEARCH (ПОШУК).

  • PDF-файли читаються за допомогою Adobe Acrobat — програмного забезпечення, яке можна завантажити з веб-сайту Adobe. Натисніть тут для завантаження.
  • Якщо ви вирішили завантажити документ і зберегти його для подальшого ознайомлення, переконайтеся, що щоразу, коли ви звертаєтесь до документа, ви використовуєте останню редакцію.

На зображенні нижче представлені приклади етикеток виробу із цим елементом пошуку.

Example

Примітка: інструкції в електронному вигляді eIFU можуть бути доступними не для всіх виробів на цьому веб-сайті. Якщо електронна інструкція eIFU виробу недоступна, система відображає повідомлення «no product or document was found» («Жодного виробу чи документа не знайдено»).

Продукція не обов’язково є доступною на всіх ринках. Доступність виробу залежить від затвердження регуляторних норм на окремих ринках. Зверніться до представника компанії SBM із будь-яких питань щодо наявності нашої продукції у вашому регіоні.

на запит можна отримати паперову версію інструкції з експлуатації впродовж 7 днів без додаткової оплати. Запит можна надіслати електронною поштою, телефоном або поштою : S.B.M. SAS - eIFU department - ZI du Monge - 65100 LOURDES - FRANCE / Phone +33 (0) 5 62 42 32 12 / Email e-ifu@sbm-fr.com

SBM France | Solutions for Biosurgery since 1991
Solutions for BioSurgery since 1991